Becoming Steve Jobs

0
Steve Jobs - svetapple.sk

Brent Schlender je jedna z mála osôb, ktorá sa dostala k osobnosti Steva Jobsa naozaj blízko a mala tú česť stráviť s ním množstvo času. Práve preto sa autor knihy, ktorá už čoskoro výjde s názvom „Becoming Steve Jobs“, rozhodol, že Jobsovu kariéru opíše čo najlepšie a pokúsi sa zodpovedať na niektoré mýty. V knihe nájdeme aj vyjadrenia Jobsových najbližších, ako sú napr. Tim Cook či Johny Ive! 

Becoming Steve Jobs

Ďalší životopis Steva Jobsa a teda človeka, ktorý založil dnes už najhodnotnejšiu spoločnosť na svete, Apple, sa bude zakladať na nových faktoh a jeho autor sa v ňom pokúsi rozvrátiť niektoré dodnes nezodpovedané mýty. Bret Schlender mal tú česť poznať Jobsa zblízka a rozhodol sa, že o ňom dokonca napíše knihu. Táto kniha samozrejme neukrýva len novinky o Jobsovom živote ale aj novinky o firme Apple!

Steve Jobs - svetapple.sk

Steve Jobs – svetapple.sk

Na to, aby urobil čo najzaujímavejší životopis, sa rozhodol, že sa na Jobsa opýta aj jeho kolegov Tima Cooka či Johnyho Ive, ktorý bol vlastne aj Jobsovým najlepším priateľom, no a potom ďalších zamestnancov Apple, ako aj jeho rodiny, či blízkych. Vďaka tomuto získal skvelý prehľad o tom, aký Jobs v skutočnosti bol a ako vlastne dokázal vybudovať Apple!

Pokiaľ ste teda vášnivým obdivovateľom tejto osobnosti, ďalší životopis by vám v poličke, alebo minimálne vo vašom iPhone určite nemal chýbať. Cena na iBook bude stanovená na približne 15€, čiže kniha bude pomerne dostupná. Táto kniha vychádza 24.marca 2015!

Becoming Steve Jobs - svetapple.sk

Becoming Steve Jobs – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk