Belgický Apple Store ti svojím dizajnom vyrazí dych!

0

Jony Ive je riaditeľom dizajnu spoločnosti Apple a práve preto sa už nestará iba o pridelené produkty, ale na starosti má prakticky všetko, čo sa nejakým spôsobom týka navrhovania a následného realizovania. Za úlohu dostal naprojektovať Apple Store v Bruseli, ktorý by mal byť iný, novší, modernejší. Povedal dobre a ukázal, že patrí medzi najšikovnejších dizajnérov na svete!

Nový Apple Store

Apple sa v súčasnosti vo veľkom hrá so zaoblenými hranami či prechodmi. To sa presne ukázalo aj na vonkajšom vzhľade obchodu, kde sú obrovské sklenené panely zakrivené a celkom pripomínajú záhyb na displejoch iPhone 6S/6S Plus. Vo vnútri je to samozrejme opäť prvá trieda a človek tu ani nemá pocit, že sa nachádza v obchode. Kombinácia luxusného dreva, skla či kovu vzbudzuje exkluzivitu a jedinečnosť, ktorú vie poskytnúť jedine Apple. Produkty vyzerajú na spomínaných drevených či sklenených stoloch na zjedenie a aj to je dôvod, prečo musíme Jonyho pochváliť za skvelú prácu. Tak to má byť!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk