Beyonce má exkluzívne Apple Watch!

0
Apple Watch Edition - svetapple.sk

Spoločnosť Apple si veľmi dobre uvedomuje, že pokiaľ chce začať predávať nejaký nový produkt, potrebuje dobrú a najmä silnú reklamu. Skvelou voľbou sú napríklad celebrity po celom svete, ktoré nosia nové produkty. Už sme vám písali o tom ako Pharell Williams zapína svoje Apple Watch na instagrame a dnes tu je známa speváčka Beyonce! Tá má výnimočné Apple Watch hodinky!

Výnimočné Apple Watch

Okrem toho, že celebrity zvyknú nosiť Apple produkty ešte skôr ako bežní smrteľníci, častokrát dostávajú originálne modely, ktoré nemá nikto iný na svete. Jednou z takých celebrít je aj svetoznáma speváčka Beyonce, ktorá má rovnako ako samotné hodinky, vyrobený aj náramok z čistého zlata. Podobnú úpravu hodiniek ako má Beyonce má aj známy dizajnér Karl Lagerfeld. Ide konkrétne o 18 kartovú verziu hodiniek s linkovaným náramkom vyrobeným z rovnakého zlata.

V bežnom predaji by ste tento náramok dostali len z lešteného kovu, no my si osobne myslíme, že spoločnosť Apple skôr či neskôr zaradí aj takúto verziu hodiniek do predaja. Prečo? Apple Watch z čistého zlata by mohli priniesť ešte väčšie zisky ako najdrahšia edícia a hodinky v tejto kombinácii vyzerajú naozaj úžasne! Beyonce sa so svojím novým prírastkom pochválila na sociálnej sieti Twitter, kde sa objavili hneď dve fotky. Jedna zameraná priamo na hodinky a druhá na to, ako jej hodinky ladia k outfitu!

Beyonce a Apple Watch - svetapple.sk

Beyonce a Apple Watch – svetapple.sk

Beyonce a Apple Watch - svetapple.sk

Beyonce a Apple Watch – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk