Bill Gates priznal, že používa Andorid!

0

Určite vieš ako to vo svete chodí a ako dopadla platforma Windows Mobile od spoločnosti Microsoft. Jej zakladateľ, jeden z najbohatších ľudí na svete a najšikovnejších podnikateľov vôbec priznal, že vzhľadom na jej koniec musel prejsť čo sa jeho mobilného zariadenia týka na inú platformu. Konkrétne Andorid. Apple výrobky vraj majú zakázané prekročiť prah jeho domu!

Bill Gates a Android

Andorid je asi najpoužívanejší operačný systém po celom svete a dôkazom toho, že môže byť fakt vydarený je fakt, že ho používa aj jedna z najvplyvnejších osôb počítačového priemyslu v histórii. Práve Bill Gates je tým, ktorý v 80-tých rokoch ukradol Stevovi Jobsovi nápad, predstavil Windows a stal sa najbohatším človekom planéty. Tak či onak, dnes sa karta otočila a práve Apple je na vrchole, zatiaľ čo Microsoft spadol v rebríčkoch hodnotení na celkom iné čiastky.

Na otázku Billa Gatesa, aký presne Android telefón používa sa redaktor Fox News nedozvedel nič konkrétne. Môžeme sa ale domnievať, že si Bill vybral Samsung Galaxy S8 Microsoft Edition, ktorý ponúka dopredu predinštalovaný Office, Outlook čči hlasovú asistentku Microsoftu Cortanu.

Redaktor sa tiež opýtal, či Bill Gates nepoužíva iPhone ako sekundárny telefón prípadne nikdy ani len neuvažoval o jeho kúpe. Odpoveď nás zaskočila, no určite neprekvapila. Bola „nie“. Už dávnejšie sa Gate vyjadril, že Apple produkty majú vstup do jeho domu zakázaný. Má voči ním určité antipatie, ktoré nemá problém prezentovať ani na verejnosti. Na druhú stranu ale ku koncu relácie priznal, že Steve Jobs bol jedndoucho génius.

Gates  - svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk