Bose sa vrátilo do obchodov Apple Store!

0

Včera sme písali o tom, že produkty Bose by sa mali už čoskoro prinavrátiť do internetového obchodu Apple Store, rovnako ako do maloobchodných predajní. Stalo sa tak o niečo skôr ako sme predpokladali a Jablková spoločnosť už začína prijímať prvé produkty týchto spoločností do svojich obchodov! 

Koniec zbytočnej vojny

Od začiatku tejto naozaj zbytočnej vojny prešli dva mesiace. Začala sa po tom, čo NFL zakázala svojim hráčom nosiť slúchadlá Beats, čo Apple nahnevalo, keďže samotnú značku vlastní. V Cupertine sa preto rozhodli pre pomerne logický krok a všetky produkty hlavného sponzora NFL, Bose, kvôli ktorému problém vznikol, stiahla zo svojich internetových obchodov rovnako, ako z kamenných predajní. Len včera prišla správa, že by sa Bose mal prinavrátiť do obchodov a dnes prišla druhá, že sa tak stalo. Apple už začína prijímať prvé produkty a postupne ich umiestňuje do svojich internetových obchodov. V maloobchodných predajniach budú pribúdať o niečo pomalšie. Pokiaľ teda máte záujem o tieto produkty a chcete si ich zakúpiť priamo z Apple Store, už vám nič nebráni v ceste. Teda vlastne bráni. Na Slovensku nemáme ani internetový a ani kamenný Apple Store, čo znamená, že musíte pátrať v iných krajinách (najbližšie asi v Česku, kde funguje www.apple.cz).

Beats-Audio-svetapple.sk

Beats Audio – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk