Cena Apple Watch nepoteší!

0
Apple Watch - svetapple.sk

Poslednou dobou na diskusných fórach po celom svete pribúda čoraz viac otázok, týkajúcich sa nových Jablkových hodiniek, ktoré boli podľa očakávaní predstavené po boku iPhonu 6. Najčastejšia otázka sa týka najmä ceny hodiniek, ktorú zatiaľ poznáme len ako základnú, 359 $!

Vysoká cena!

Podľa Johna Grubera z Dring Fireball bude cena hodiniek naozaj vysoká. Apple totiž nepredstavilo len inteligentné hodinky, ale produkt, z ktorého naozaj vyžarujú emócie. Údajne nie sú vytvorené preto, aby mohli konkurovať Samsungu, LG či Motorole. Hodinky predstavujú svojim dizajnom, ale aj cenou úplne novú kategóriu. Ešte predtým, ako vám predstavíme naozaj horibilné ceny, chceme len podotknúť, že sa na ne treba pozerať, ako na naozaj exkluzívne hodinky, ktoré dokážu okrem ukazovania času aj niečo iné. Preto ich vraj nemáme porovnávať s konkurenciou, ktorá sa prezentuje ako inteligentné hodinky!

Apple Watch Sport – Ponúknu hliníkové telo a lon – X sklíčko. 359 $

Apple Watch – Ponúknu telo z nehrdzavejúcej ocele a displej, ktorý bude pokrývať zafír. 999 $

Apple Watch Edition – Ponúknu telo z 18-karátového zlata a zafírové sklíčko. 4999 $

apple-watch-pictures001

Hodinky sú naozaj pekné! – svetapple.sk

Spotrebná elektronika

Aj napriek tomu, že cena hodiniek je na pomery trhu s hodinkami celkom nízka, stále ide len o spotrebnú elektroniku, čo znamená, že by cena mala po kúpe okamžite klesnúť nadol. Stále ide totiž len o produkt Jablkovej spoločnosti. Otázne však zostáva to, v akom časovom harmonograme chce Apple hodinky updatovať. Každý rok to predsa byť nemôže. Osobne si teda myslím, že sa tak bude diať v časovom harmonograme dvoch či troch rokov!

DSC_5410

Platenie pomocou Apple Watch je samozrejmosťou! – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk