Čierne AirPods existujú!

0

Už sme písali článok o koncepte čiernych sluchátok Apple AirPods so zlatými prvkami, o ktoré sa postaral talentovnaný 3D grafik Martin Hajek. To bola teória, no teraz nastáva prax. Existuje totižto firma, ktorá ti tvoje slúchadlá prefarbí do matnej čiernej. Sedieť budú k tvojmu iPhonu, ale aj osobnému štýlu pokiaľ nerád nosíš bielu a neobľubuješ túto farbu ani na príslušenstve od Apple!

BlackPods

Firma BlackPods sa stará o špeciálnu čiernu úpravu tvojich slúchadiel AirPods, ktoré dostaneš v sériovej bielej farbe a na výber nemáš zo žiadnej inej. Je to logické. Všetko príslušenstvo tohto druhu ponúka Apple v bielej a bezdrôtové AirPods nie sú výnimka.

Problém je ale v tom, že to, že Apple inú farbu neponúka neznamená, že o ňu nemajú záujem aj zákazníci. Opak je pravdou – majú a obrovský. Akonáhle sme informovali o spomínanom koncepte, vyvolalo to túžbu mnohých z vás. Ak si si teda ochotný priplatiť, tu si môžeš dať prefarbiť svoje AirPods na „BlackPods“.

Buď pošleš svoje vlastné a zaplatíš $99 alebo si môžeš rovno kúpiť nové za $259. Je na tebe, čo sa ti viac oplatí. Služba, ktorú firma ponúka je síce veľmi drahá, ale záujem sa tu určite nájde. Ak ťa ponuka zaujala, viac sa môžeš dočítať na oficiálnych stránkach spomínanej spoločnosti. Internetový obchod so spomínanou ponukou nájdeš na tejto adrese. Tak čo na to hovoríš, páči sa ti tento nápad alebo skôr preferuješ prirodzenú bielu od Apple? My sme asi skôr za tú bielu, ale 100 ľudí, 100 chutí a tu to platí dvojnásobne!

AirPods - svetapple.sk

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk