Ďalší iPhone X vo svete?

0

Len pred pár hodinami sme písali o tom, že niekto už má zvláštne privilégia a môže používať iPhone X predčasne. Prišlo nám to veľmi zaujímavé a nebolo nám celkom jasné, ako je to vlastne možné. Bol to zamestnanec v Apple? Dostal sa k iPhonu X nejakým iným spôsobom? Ťažko povedať. Nie je ale jediným, kto sa z neho teší už dnes. Tu je druhý prípad!

iPhone X na ulici?

Tieto fotografie sú staršie, pochádzajú dokonca ešte z 29. septembra, no dodnes si ich akosi nikto nevšimol. Majiteľ iPhonu sa počas používania svojho zariadenia nachádzal v Juhokórejskom Soule, teda v krajine, odkiaľ paradoxne pochádza najväčší konkurent od Samsungu. Na troch fotkách je úplne zreteľne vidieť, o jaký smartfón a konkrétny model sa vlastne jedná. Ide o iPhone X, ktorý sa dostane do predobjednávok 27. októbra, no a do oficiálneho predaja až 3. novembra. Používateľ čiernej verzie na fotke mal tú česť o viac ako celý mesiac skôr.

Pravdepodobne ide o zamestnanca Applu či možno vývojára, ktorí by eventuálne mohli mať prístup k takýmto zariadeniam. Samozrejme ale nejde o nič oficiálne, o čom by vedela aj verejnosť. Je otázne, či neexistovala nejaká „zmluva“ o používaní tohto zariadenia na verejnosti do kým sa oficiálne nezačne predávať. Každopádne to je iPhone X a my sme zvedaví, či sa nájde aj tretí či viac prípadov, ktoré nám budú ukazovať, ako má niekto privilégia na najnovší iPhone skôr ako celý zvyšok sveta!

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt iphone x in the wild

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk