Ďalší zaujímavý koncept iWatch

0

Ďalší zaujímavý koncept iWatch. Dátum údajného predstavenia inteligentných hodiniek sa blíži čoraz rýchlejšie a s tým pribúda aj viac konceptov a špekulácií.

Čo nám majú hodinky ponúknuť?

Hodinky by podľa nich mali mať prehnutý okrúhly OLED displej s uhlopriečkou 1.3″, 1.5″, 1.7″. Okrem neho by nám mali ponúknuť akúsi upravenú verziu iOS 8, ktorá bude spolupracovať s vašim iPhonom/iPadom/iPodom. Taktiež sa hovorí o senzoroch, ktoré by mali vedieť snímať tep, spaľovanie kalórií a kvalitu spánku.

Cena

Dohady o cene iWatch sa pohybujú v rôznych čiastkach. väčšina hovorí o 199 až 229 dolároch. Niektorí uznávaní analytici však tvrdia, že hodinky môžu stáť až 299 dolárov. Čo určite nie je najmenšia čiastka.

Koncept

Na videu, ktoré na YouTube zavesil kanál „SCAVidsHD“ môžeme vidieť podrobný render konceptu hodiniek s prehnutým okrúhlim displejom na ktorom beží už spomínaný upravený iOS 8. O úložisko by sa starali 4 GB a pamäť RAM: 512/1024 mb. Fotoaparát v koncepte disponuje rozlíšením 2 megapixely a video dokážu natáčať vo Full HD kvalite. Tak isto ako pri iPhone 5C, kúpiť by sa mohli dať vo viacerých farbách a ponúknu aj Touch ID senzor, ktorý by mali dostať tento rok všetky pripravované iOS zariadenia.

iWatch-concept-Sahanan-Yogarasa-6-490x318 (1)

Hodinky iWatch by mali ponúknuť okrúhly displej – svetapple.sk

iWatch-concept-Sahanan-Yogarasa-1-490x290

Krabička iWatch bude zrejme podobná tým, ktoré poznáme s iPodov – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk