Dnes vychádza kniha Becoming Steve Jobs!

0
Becoming Steve Jobs - svetapple.sk

Steve Jobs bol naozaj veľký človek. Mnohí na neho spomínajú v dobrom ale aj v zlom. Bol jednoducho taký aký bol ale všetko, čo kedy urobil malo nejaký význam. Jeho spoločnosť je v súčasnosti najhodnotnejšia na planéte Zem a zároveň dnes vychádza ja jeho ďalšia biografia s názvom Becoming Steve Jobs. Odhaľuje mnohé informácie ohľadom Steva ale aj jeho spoločnosti, ktoré sme doposiaľ nevedeli!

Becoming Steve Jobs

V dnešný deň vychádza nová biografia Steva Jobsa s názvom Becoming Steve Jobs. Už v týchto chvíľach si ju môžte zakúpiť v iBooks a na Amazone. Pokiaľ máte záujem knihu počúvať, jej verzia je dostupná na Audible. Táto kniha od dvoch autorov Brenta Schlendera a Ricka Tetzeliho, odhaľuje nové zaujímavé informácie o Stevovi ale aj o jeho spoločnosti Apple, ktoré sme doposiaľ nepoznali.

Steve Jobs - svetapple.sk

Steve Jobs – svetapple.sk

Nájdeme v nej rozhovory mnohých Stevových spolupracovníkov od Tima Cooka až po šéfdizajnéra spoločnosti Johnyho Iva, ktorý bol zároveň Jobsovým najlepším priateľom. Podľa neho je nová kniha o Stevovi Jobsovi omnoho presnejšia a ponúka presnejšie informácie ako originálna biografia od Waltera Isaacsona. Tu však treba podotknúť, že pri jeho tvorbe dal Steve autorovi voľnú ruku, čoho dôkazom je aj fakt, že biografiu počas toho, ako ju Walter písal nekontroloval. To sa však dočítate aj v úvode knihy Becoming Steve Jobs.

Kniha vraj stojí za to, no v súčasnosti je dostupná len v angličtine. Pokiaľ teda máte problém s jazykovou bariérou, alebo sa vám jednoducho kniha číta lepšie v rodnom jazyku, odporúčame vydržať, kým sa dočká aj slovenského prekladu!

Steve Jobs - svetapple.sk

Steve Jobs – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk