Dnešná dávka bezplatných aplikácií|19.10.2016

0
aplikacie-zadarmo-svetapple-19-10

Dnes ti prinášame aplikácie, ktoré si môžeš do svojho iPhonu či iPadu stiahnuť úplne zadarmo. Ide o aplikácie, ktoré sú za iných okolností platené. Práve preto ťa ešte predtým, než sa do toho pustíme, chceme upozorniť, že ponuka je časovo limitovaná a niektoré aplikácie v čase keď toto čítaš už nemusia byť zadarmo. Stáva sa to ale málokedy, poďme teda na to.

iMusic Free – Free Music Play & Mp3 Player

iMusic Free je bezplatný prehrávač hudby, podobný streamovacej službe Spotify, ktorý ti prinesie tvoje obľúbené pesničky v tej najväčšej kvalite. Aplikácia pôvodne stála 1.99€.


Draw Calendar – Fun Scheduling and Events

Táto aplikácia prináša zábavný spôsob kalendára, v ktorom si môžeš svoje pripomienky nakresliť. Aplikácia pôvodne stála 2.99€.


Multiple Exposure – Double Exposure Camera

Fotografická aplikácia Multiple Exposure ti umožní odfotiť s tvojím iPhonom snímky s dvojitou expozíciou, z čoho po chvíli trénovania môžu vzniknúť nádherné fotky. Aplikácia pôvodne stála 1.99€

About The Author

Momentálne mám na starosti kompletnú grafiku nášho webu. Taktiež tému jailbreak a víkendové seriály, jablkovú bublaninu a pozadia od SvetApple. Zodpovedám aj za odpovedanie na facebookové správy na našej oficiálnej FB stránke. Takže ak máš hocijaké otázky, alebo nám chceš poslať pozadie, neváhaj a pokojne ma kontaktuj na mail dominik.bullo@svetapple.sk