Dnešná dávka bezplatných aplikácií|9.11.2016

0
aplikacie-zadarmo-svetapple-9-11

Dnes ti prinášame aplikácie, ktoré si môžeš do svojho iPhonu či iPadu stiahnuť úplne zadarmo. Ide o aplikácie, ktoré sú za iných okolností platené. Práve preto ťa ešte predtým, než sa do toho pustíme, chceme upozorniť, že ponuka je časovo limitovaná a niektoré aplikácie v čase keď toto čítaš už nemusia byť zadarmo. Stáva sa to ale málokedy, poďme teda na to.

Reflection – Create Water Reflection Photo Arts

Nič nemôže priniesť fotografovanie k životu viac ako ostrý, ohromujúci odraz vo vode. Reflection je fotografická aplikácia, v ktorej je možno ľahko pridať realistický obraz vody či vĺn. S touto aplikáciou máš možnosť vytvoriť úžasné a jedinečné fotografie. Aplikácia pôvodne stála 0.99€


Multiball Pinball

Táto hra je obyčajný Pinball vylepšený o nové funkcie a rôzne prekážky. Hra je zábavná, pre všetky vekové kategórie a pôvodne stála 0.99€.

Multiball Pinball
Developer: Coober Ltd
Price: Free
  • Multiball Pinball Screenshot
  • Multiball Pinball Screenshot
  • Multiball Pinball Screenshot
  • Multiball Pinball Screenshot

System Activity Monitor – Battery, Free Memory

Chceš nazrieť do svojho iPhone/iPad  trošku hlbšie? Chceš vidieť, čo sa deje vo vnútri systému? Presne na to je určená táto aplikácia, ktorá poskytuje jedinečný pohľad na procesy a fungovanie iOS zariadenia. Aplikácia monitoruje iOS aktivitu, ako je využitie pamäte, životnosť batérie, využité miesto a informácie o zariadení. Pôvodne stála 1.99€.


CleanUp Suite – Quickly and easily clean duplicates from your address book

Táto aplikácia v sebe spája tri nástroje v jednom, aby si sa uistil, že tvoje  kontakty sú bez duplicít a nechcených záznamov. Môžeš jednoducho spájať duplikáty, odstraňovať zbytočné kontakty. Aplikácia pôvodne stála 0.99€.

About The Author

Momentálne mám na starosti kompletnú grafiku nášho webu. Taktiež tému jailbreak a víkendové seriály, jablkovú bublaninu a pozadia od SvetApple. Zodpovedám aj za odpovedanie na facebookové správy na našej oficiálnej FB stránke. Takže ak máš hocijaké otázky, alebo nám chceš poslať pozadie, neváhaj a pokojne ma kontaktuj na mail dominik.bullo@svetapple.sk