Dve nové „Your Verse“ TV reklamy.

0

Včera sme písali o dvoch nových „Your Verse“ príbehoch, ktoré sa objavili na oficiálnych stránkach Apple. Netrvalo dlho a Apple vypustilo aj dve nové televízne reklamy, ktoré vyobrazujú Jasona Halla, a Čínsku hudobnú skupinu Youband!

Nové reklamy

Neprešiel ani jeden deň odkedy z Coupertina vypustili dva nové „Your Verse“ príbehy zamerané na predaj iPadu. Apple totiž dnes ukázalo dve televízne, jednominútové reklamy, ktoré vyobrazujú práve hlavných dvoch aktérov týchto príbehov.

Youband

Prvým z nich Luke Wang, ktorý zbiera rôzne zvuky zo sveta do svojho iPadu pre svoju electropopvú kapelu Youband. Na videu je možné vidieť aj to, ako s kapelou cestuje a mixuje hudbu pomocou rôznych aplikácií.

Jason Hall

Druhá reklama je venovaná Jasonovi Hallovi zakladateľovi cyklistického programu „Detroit Slow Roll“, ktorý svoj iPad používa dennodenne práve k svojej práci.

 

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk