Tieto Emoji dostaneme do konca roka!

0

Emoji smajlíky sa stali pevnou súčasťou našich životov. Takmer každý jeden z nás ich používa na dennej báze a mnohí si už správu bez nich ani nevedia predstaviť. Tento trend samozrejme pokračuje a pokračovať bude. Unicode a Apple má za úlohu spolupracovať a prinášať nové a nové emoji, ktoré nám spríjemnia používanie a pridajú možnosti na vyjadrovanie pocitov a nálady. Tieto uvidíme ešte do konca roka! 

Nové Emoji

Včera bol medzinárodný deň Emoji. Prekvapilo ťa, že aj tieto „smajlíky“, ktoré používa v podstate každý z nás, majú svoj vlastný deň? Aj nás, ale skutočne je to tak. Apple sa rozhodlo pripomenúť si tento deň informáciou o tom, aké tváričky do konca tohto roka na našich iOS zariadeniach (vrátane Apple Watch a Macu) uvidíme.

Samotná spoločnosť pritom tvrdí, že Emoji uľahčujú ľuďom vyjadrovať sa. To, či je to pravda, môže byť trošku diskutabilné. Ako môžeš vidieť na fotke nižšie, dočkáme sa napríklad obľúbenej filmovej postavy zombie, ženy s dieťaťom, smajlíka s vybuchujúcou hlavou či dokonca dinosaurusom.

Popravde to ale pravdepodobne nie sú všetky smajliky, ktorých sa dočkáme. Unicode pripravuje ešte ďalšiu sériu, a tá by mala prísť do konca roka. Rovnako však aj tieto Emoji majú prísť do konca roka. Presnejšie si však myslíme, že budú dostupné niekedy počas septembra pri oficiálnom zverejnení iOS 11. Dokopy je nových Emoji (zatiaľ) 12.

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk