Fantastická reklama na Apple TV!

0

To, že v Apple pracujú asi tie najlepšie hlavičky na technológie vieme už pomerne dlho. To, že tu pracujú tie najlepšie hlavičky na marketing sa ale dozvedáme len počas posledných rokov, kedy Apple vymýšľa jednu dobrú reklamu za druhou. Tá najnovšia na Apple TV 4. generácie je skutočne prepracovaná a Apple tu ukazuje, ako má zariadenie s týmto účelom v 21. storočí vyzerať!

Apple TV – The Future of TV is Apps

Presne tak znie názov novej reklamy od spoločnosti Apple, ktorá pomerne dosť propaguje aplikácie, ktoré môžeš používať na Apple TV. Apple sa snaží pomocou týchto spotov a hlavne pomocou tohto zariadenia ukázať to, že klasická televízia nemá budúcnosť a budúcnosťou je práve takáto škatuľka s množstvom obsahu. Ľudia sú totiž v klasickom vysielaní obmedzovaní tým, čo im nastolí televízny program, no a o tých reklamách ani nehovoríme. Na Apple TV za malý mesačný poplatok môžeš mať napríklad Netflix a pozerať tisíce filmov či seriálov online bez reklám a akýchkoľvek obmedzení. Tomuto hovoríme sloboda.

Najlepšie na tom celom je ale to, že tu je možnosť spustiť aj veľa aplikácií a hier, čiže nejde len o sledovanie videa, ale aj napríklad počúvanie hudby či naháňaní sa na autách. Možností prináša veľa, v naších dvoch recenziách sa môžeš dočítať viac. Pokiaľ teda váhaš, či Apple TV kúpiť alebo nekúpiť, určite ti ju odporúčame. Je to skvelé zariadenie a pokiaľ máš iPhone či iné Apple zariadenie, jeho využitie v domácnosti bude okamžité!

Apple TV – Filmy, hudba, hry a aplikácie

Apple TV – predstavenie a zoznámenie sa s produktom

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk