Film Steve Jobs je megaúspešný!

0
Steve Jobs - SvetApple.sk

Universal začalo s vysielaním predpremiéry svojho nového filmu Steve Jobs, ktorý mal už od začiatku natáčania pomerne veľké problémy, nakoľko sa mu vzoprela bývala manželka Steva Jobsa a neskôr aj takmer každý pracovník spoločnosti Apple, ktorý však film ani len nevidel. Nevadí, aj napriek problémom sa nakoniec do kín dostal a zožal veľkú slávu. Dokonca sa tu hovorí o nominácii na Oskara!

Rekordné tržby za tento rok

Nový film Steve Jobs dokázal nemožné a vďaka skvelému príbehu a samozrejme skvelým scénam z prostredia Apple dokázal zarobiť za prvý víkend viac, ako akýkoľvek iný film za celý rok 2015. V 4 kinách v New Yorku a v Los Angeles totiž zarobil neskutočných 520 942$ čo v priemere zanemená 130 326$ za dva dni na jedno kino. Wow! Tomuto sa hovorí famózny výkon. To ale nie je všetko. Film je vraj taký dobrý, že už dnes sa šepká o nominácii na Oskara.

A ako je to s tou pravdivou stránkou snímku? Steve Jobs vraj nie je úplne presný, no Jobsa zachytáva takmer presne a to potvrdil aj napríklad Steve Wozniak, ktorý mal vraj pocit, počas niektorých scénok, ako by bol súčasťou filmu. Za úspech gratulujeme. Film sa začne s premiérou ukazovať v našich kinách už 12.11.2015!

Steve Jobs - svetapple.sk

Steve Jobs – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk