Google prinieslo geniálnu novinku!

0

Google je technologická spoločnosť, ktorá ponúka veľké množstvo noviniek pomerne často. Nehovoríme len o technológiách, ktoré sú hmotné. Je to veľa aj o aplikáciach či programoch a o ich neustálom vylepšovaní. Dnes bola vydaná nová aktualizácia Google Maps 4.27 a tá ponúka geniálnu novinku, ktorú po čase ocení určite každý človek, ktorý rád cestuje a navštevuje reštaurácie či podobné podniky. O čo teda ide? 

Obľúbené časy

Nová aktualizácia aplikácie Google Maps, ktorá je označovaná ako 4.27 nebola len o oprave chýb, vylepšení nejakých tých drobností a zlepšení stability na všetkých zariadeniach. Priniesla aj jednu zásadnú novinku. Určite poznáš ten pocit, keď sa chceš ísť niekde najesť, prípadne s niekym vyhľadávaš kaviareň, no tvoja podmienka je to, aby nebola príliš kľudná či naopak, aby nebola veľmi preplnená, pretože by si si aj rád niekde sadol. V takom prípade stačí len otvoriť Google Maps a je po probléme. Nová aktualizácia zobrazuje obľúbené časy v reálnom čase.

Áno, táto novinka tu je už nejaký ten mesiac ale nie s dodatkom „v reálnom čase“, a to je tá zásadná zmena. Presne tento dodatok môžeš vidieť na obrázku zvýraznený červenou farbou. Ak teda budeš chcieť ísť niekde do reštaurácie, no budeš sa chcieť dopredu uistiť, že to má zmysel, pozri sa radšej do tejto appky, aj keď ešte chvíľu budeš musieť počkať. Problém je totižto v tom, že niečo podobné zatiaľ používa len veľmi málo podnikov. Pokiaľ budeš hľadať na Slovensku reštauráciu takto cez Google, tak zatiaľ budeš asi skôr neúspešný. Na druhú stranu, všetko je to len otázka času.

Technológie a tiež možnosti sa teda posúvajú vpred a samotné Google stojí za obrovskými projektmi, ktoré nám denne uľahčujú život. Sme radi, že nielen Apple má takéto skvelé nápady, ktoré nás dokážu nadchnúť. Nie sme totižto prísnymi zástancami jablkovej spoločnosti. Technológie od nej sa nám samozrejme páčia, ale sú tu aj iné, častokrát zaujímavejšie riešenia!

Google Maps - svetapple.sk

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk