Hra „A Tiny Game of Pong“ prináša klasiku na tvoje Apple Watch

0

Vývojár Matt Wiechec pred pár dňami spustil novú hru „A Tiny Game Of Pong“, ktorá ti dovolí zahrať si klasickú pingpongovú videohru z roku 1970 na tvojich Apple Watch. Táto hra je asi najznámejšou klasikou a tak princíp hry ti určite vysvetľovať netreba.

A Tiny Game of Pong

Hoci Apple Watch disponujú dotykovým displejom, na hru budeš potrebovať bočné koliesko, ktorým budeš kontrolovať pohyb malej lopatky. Verzia hry, ktorá je zadarmo, ti sprístupní nekonečný arkádový mód. Pomocou integrácie „Game Center“ budeš môcť svoje skóre porovnať so svojimi priateľmi. Okrem toho, na hranie nebudeš potrebovať svoj iPhone, pretože aplikácia funguje na tvojich smarthodinkách nezávisle od tvojho telefónu.

Za jeden dolár získaš prístup ku klasickému módu, kde si zahráš proti počítaču. Kto prvý získa 3 body vyhrá hru. Okrem toho si budeš môcť prispôsobiť farby lopatky a loptičky. Takto dokážeš hru pekne zladiť s farbou tvojich smarthodiniek a ich remienka.

Funkcie:

  • Responzívny analógový ovládač – bočným kolieskom ovládaš lopatku
  • 2 unikátne herné módy – Arkádový a Klasický mód
  • Porovnanie skóre s tvojimi priateľmi
  • Úprava farieb podľa svojich predstáv
  • Nezávislosť na iPhone
  • Zadarmo na určitý čas!

Nižšie nájdeš video z hry. Myslím, že ťa táto hra určite chytí za srdce a stráviš pri nej veľmi veľa času. Skús o nej povedať kamarátom a súťažiť s nimi.

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk