Hry na Apple Watch!

0
Apple Watch - svetapple.sk

Apple Watch sú pomerne zaujímavou platformou pre vývoj rôznych aplikácií. Medzi ne patria napríklad YouTube, Instagram či iné, pomocou ktorých môžte ovládať niektoré funkcie vo vašom iPhone. Hodinky vyzerajú naozaj skvele a aj keď sme si ešte v podstate nemali možnosť vyskúšať aplikácie tretích strán, dnes vám prinášame niečo, čo by vám mohlo upresniť, ako asi budú vyzerať hry na týchto hodinkách!

Jednoduché hry

Hodinky sú zariadením, ktoré nosíme na rukách aby nás informovali o aktuálnom čase. Inteligentné hodinky v podstate spĺňajú to isté, až na to, že okrem času vám prezradia aj počasie, nové SMS či hlásenia z Facebooku. Jednoznačne sú zariadením, ktoré nám budú uľahčovať život, vďaka tomu, že nebudeme musieť vyťahovať iPhone. Čo však hry? Bude sa pomocou takýchto hodiniek aj zabávať počas dlhých chvíľ? Odpoveď znie pravdepodobne áno, no nemali by sme očakávať žiadne 3D, ultra náročné hranie. Malo by ísť predovšetkým o veľmi jednoduché hry, akou je aj napríklad 2048 či jednoduchá slovná hra „Letterpad“ od vývojárov NimbleBit, ktorý nám ukázali, ako by mohla ich hra vyzerať na hodinkách Apple Watch. V prvom rade by sme teda nemali očakávať nič náročné, no predsa budú nové hodinky použiteľné aj ako skracovač času, ktorý by mali ukazovať!

Apple Watch - svetapple.sk

Apple Watch – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk