iCloud hlási hromadný výpadok!

0

Len pred pár hodinami sme vás informovali o tom, že v datacentre spoločnosti Apple došlo k nepríjemnému úniku chlóru z (pravdepodobne) chladiaceho systému. Teraz vás informujeme o tom, že služby iCloud postihol naozaj hromadný, celosvetový výpadok. Mnohí by si mohli tieto dve skutočnosti začať medzi sebou spájať, no naozaj spolu nesúvisia. Pokiaľ ti nefunguje iCloud, Apple ho práve aktualizuje!

Aktualizácie

Podobné výpadky, o ktorých ťa sem tam informujeme spôsobí buď nejaká neznáma chyba, alebo Apple len niečo robí so servermi, ktoré zrazu prestanú fungovať a používateľ musí strpieť niekoľkohodinové čakanie. Rovnako je tomu aj teraz, kedy spoločnosť Apple aktualizuje svoje iCloud servery a tak sa môže stať, že niektorým používateľom jednoducho nenabehnú ich potrebné dáta.

V tomto prípade sa však nič nedeje, lebo ide takpovediac o rutinu, ktorá sa neskôr podpíše pod kvalitou  a stabilitou samotných služieb. Apple jednoducho musí robiť aktualizácie na svojich serveroch tak, ako my na svojich iPhonoch! Ak ti teda nefunguje iCloud, Apple ťa žiada aby si bol trpezlivý a onedlho sa všetko vráti opäť do normálu!

icloud problém - svetapple.sk

icloud problém – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk