Interaktívne náhľady aplikácií pre Apple Watch!

0
Apple Watch -svetapple.sk

Spoločnosť Apple uskutoční už o 5 dní ďalší mediálny event, na ktorom predstaví okrem predpokladaného MacBooku Air s 12″ retina displejom, aj hodinky Apple Watch s množstvom nových aplikácií i funkcií. Mnohí z vás však už určite neviedia vydržať a chcú si vyskúšať ovládanie hodiniek. Žiaden problém, žijeme v 21. storočí. Využite interaktívne náhľady cez stránku watchware.com!

Interaktívne aplikácie

Apple Watch majú byť elegantné a užívateľsky veľmi jednoduché hodinky, ktoré by malo zvládnuť aj 6-ročné dieťa. To je taktiež jeden z dôvodov, prečo je Apple také prísne na svojich vývojárov a žiada od nich aby svoje aplikácie odovzdali čo najrýchlejšie ako je to možné. Jednoducho, Apple nechce aby sa do hodiniek dostalo niečo, čo by sa do nich dostať nemalo a chce mať pod kontrolou úplne všetko!

Vďaka novej stránke http://watchaware.com/watch-apps máte dnes jedinečnú možnosť prezrieť si niektoré aplikácie. Interaktívne demo vás všetkými 26 aplikáciami prevedie veľmi rýchlo a vy získate prehľad o tom, ako budú hodinky fungovať behom niekoľkých minút. Ide o skvelú a jednoduchú stránku, tak na čo ešte čakáte?

Apple Watch -svetapple.sk

Apple Watch -svetapple.sk

Zdroj: appadvice.com

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk