iOS 7 je už na 90% zariadeniach!

0

Minulý rok, tesne po predstavení, sa stal mobilný operačný systém iOS 7 terčom veľkej kritiky z dôvodu jeho príliš „pestrofarebného“ dizajnu. Aj napriek tomu si ho už stiahlo 90% používateľov!

90% zariadení má iOS 7

Minulý rok prešiel mobilný operačný systém výraznými zmenami. Hlavným dôvodom kritiky bola práve výrazná „pestrofarebnosť“, ktorá ho podľa mnohých používateľov priblížila bližšie k hlavnému konkurentovi Androidu. Aj napriek tomu priniesol niekoľko nesporných výhod, ktoré niektorých používateľov doslova prinútili stiahnuť si ho!  No a dnes sa zdá, že to prinieslo svoje ovocie. Na iOS 7 už „fičí“ 90% používateľov. Je to dokonca o 15% viac ako tomu bolo minulý rok pri iOS 6. Apple sa teda môže pochváliť ďalším úspešným operačným systémom, ktorý si k svojim používateľom opäť raz našiel cestu.

Myslíte, že túto hranicu môže prekonať pripravovaný iOS 8 alebo zostane ďaleko za súčasným rekordmanom ?

screen-shot-2014-07-14-at-11-38-08-pm

90% požívateľov „presedlalo“ na iOS 7! – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk