iOS 8.1.3 je vonku!

0
iOS 8.1.3 - svetapple.sk

Apple dnes ešte predtým ako vyhlásilo svoje finančné výsledky za prvý kvartál fiškálneho roka 2015 vydalo novú aktualizáciu pre naše iOS zariadenia. Aj keď sa to na prvý pohľad nemuselo zdať, aktualizácia rieši omnoho viac, ako jej predošlá verzia iOS 8.1.2. Poďme teda na to!

iOS 8.1.3

Táto aktualizácia, ktorá vyšla len pred pár hodinami bude pravdepodobne poslednou pred vydaním veľkej aktualizácie iOS 8.2, ktorá prinesie podporu pre hodinky Apple Watch a množstvo ďalších zmien. iOS 8.1.3, prichádza pre všetky zariadenia, na ktorých je iOS 8 a opravuje množstvo malých chýb a bugov, ktoré nám bez nej sťažovali život. Prináša však aj opravy niekoľkých o ničo podstatnejších chýb ako len stabilita. Tak napríklad, po novej aktualizácií si už nebudete musieť pre aktualizáciu vyhádzať 5GB voľného miesta aby ste ju mohli nainštalovať.

Ďalšie opravy sa týkajú: FaceTime a aplikácie Správy, kedy ste mohli mať problém pri zadávaní hesla. Rieši problém, pri ktorom sa vám nemuseli vo vyhľadávaní objavovať aplikácie. Opravuje chybu, kedy nemuseli pri Multitaskingu na iPade fungovať jednotlivé gestá. Aktualizácia opravuje aj množstvo ďalších chýb. Nová aktualizácia má na jednotlivých zariadeniach inú veľkosť!

iOS 8.1.3 - svetapple.sk

iOS 8.1.3 – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk