iOS 8.1.3 pomáha zvýšiť podiel na trhu na 72%!

0
iOS 8 -svetapple.sk

Apple malo už od septembrového uvedenia iOS 8 so systémom veľké problémy a vyskytovali sa v ňom nie príliš lichotivé chyby, ktoré sa prejavovali najmä na starších zariadeniach. Každopádne Apple už optimalizovalo systém niekoľkými aktualizáciami a vďaka tej poslednej získalo niekoľko percent podielu na trhu. Môže za to väčšie úložisko!

1,5GB namiesto 5GB

Je jasné, že za hlavným úspechom aktualizácie nestoja opravy chýb, ktoré Apple ponúklo ale najmä fakt, že na jej inštaláciu konečne netreba 5GB voľného miesta, tak ako tomu bolo predtým, ale postačí vám aj 1,5GB. Je celkom logické, že používatelia neinštalovali predošlé aktualizácie na svoje 16GB iPhony, keďže systém sám o sebe zaberá veľa miesta a tak zo 16GB zostalo len nejakých 12GB. Každý však potrebuje nejaké fotky, hudbu a aplikácie, čo znamená, že 5GB bol naozajstný problém.

Každopádne, ten sa už vyriešil a aktualizácia výrazne dopomohla aj k zlepšeniu podielu na trhu. Predošlá verzia mala totiž len 69%, no od vydania tej novej Apple zaznamenáva už 72%. Po iOS 8.2 by sa mal podiel na trhu opäť výraznejšie zvýšiť!

iOS 8.1.3 - svetapple.sk

iOS 8.1.3 – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk