iOS 8.1.3 sa už testuje!

0
iOS 8.1.3 - svetapple.sk

O tom, že si v Apple dávajú čoraz viac záležať na svojich aktualizáciách hádam niet pochýb. Len prednedávnom sme tu mali informácie o tom, že Apple testuje iOS 8.1.2 (táto aktualizácia už stihla vyjsť), no a už tu máme novú, že počas tohto testovania medzi vývojármi sa niekde vo vnútri Jablkovej spoločnosti pracovalo na iOS 8.1.3, ktorá by mala vyjsť pravdepodobne začiatkom budúceho roku.

iOS 8.1.3

Aj napriek tomu, že už o aktualizácii vieme, stále nevieme čo bude opravovať. Samozrejme, že pôjde o chyby, ktoré trápia používateľov iOS 8.1.2 a starších, no konkrétne sa vyjadríme až neskôr. Každopádne môžme potvrdiť, že Apple sa naozaj snaží vyladiť iOS 8, ktorý mal pomerne zlý štart, aby bol pre každého používateľa ideálnym a hlavne stabilným. To, že Apple testovalo iOS 8.1.3 už počas beta testovania iOS 8.1.2 zistila redakcia Macrumors.com, v ktorej výsledkoch alebo lepšie povedané prehľadoch figurovalo niekoľko návštev z iOS 8.1.3 už počas 8.12.2014 a teda v čase, kedy nebola vonku ani verzia iOS 8.1.2!

Analythics z Macrummors.com - svetapple.sk

Analythics z Macrumors.com – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk