iOS 8.3 beta 3

0
iPhone 6 Plus - svetapple.sk

Spoločnosť Apple si veľmi dobre uvedomuje, že jej zlý začiatok s iOS 8 sa už nikdy nesmie opakovať a tak v poslednej dobe vychádza jedna beta verzia za druhou. Tou poslednou je iOS 8.3 beta 3, ktorá vylepšuje stabilitu, kompatibilitu, no a samozrejme pridáva ďalšiu skvelú funkciu!

iOS 8.3 beta 3

Aj keď je vydanie aktualizácie iOS 8.3 ešte pomerne ďaleko (nepredpokladáme ho skôr ako vydanie hodiniek Apple Watch, čo je približne o mesiac a nejaké tie drobné) už dnes poznáme jeho podobu v tretej beta verzií, ktorá je určená vývojárom. Spoločnosť Apple neustále pracuje na svojom nevydarenom iOS 8, ktorý mal zo začiatku veľké problémy so stabilitou najmä na starších zariadeniach, čo zapríčinilo jeho počiatočný neúspech. Dnes už iOS 8 funguje pomerne spoľahlivo (aj na starších zariadeniach) a Apple pracuje na jeho nástupcovi. Stále však má prísť ešte jedna či dve veľké aktualizácie, ktoré systém doladia!

iOS 8.3 beta 3 - svetapple.sk

iOS 8.3 beta 3 – svetapple.sk

Filtrovanie správ

Nová beta teda priniesla opravu niektorých chýb, ktoré komplikovali vývojárom život. Okrem toho vraj aj zlepšila stabilitu na starších zariadeniach, no a samozrejme pridala novú funkciu. Tou funkciou je konkrétne filtrovanie správ, kde iPhone oddeľuje komunikáciu s vašimi kontaktami a ostatnými správami. V konečnom dôsledku je táto na prvý pohľad nenápadná funkcia veľmi užitočná, keďže aj z vlastnej skúsenosti vieme, že hľadanie našich priateľov medzi správami (medzi reklamnými SMS atď…) niekedy chvíľu trvá a nie každému to zrovna vyhovuje!

iOS 8.3 - svetapple.sk

iOS 8.3 – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk