iOS 8.3 je na svete!

0
iPhone 6 - svetapple.sk

A je to tu! Približne mesiac po predstavení predošlej verzie iOS 8.2, ktorá do našich iPhonov pridala aplikáciu Apple Watch a niekoľko ďalších vylepšení, prichádza jej nástupca s označením 8.3, o ktorom sme vďaka beta testerom mali možnosť pomerne dosť počuť. Aktualizácia priniesla obrovské množstvo zmien, noviniek a opráv, čo znamená, že by ste s ňou určite nemali váhať!

iOS 8.3

Nová verzia mobilného operačného systému iOS 8.3 prichádza približne mesiac po jej predošlej verzii iOS 8.2. V novinke nájdeme asi tonu opráv, ktoré by nám mali konečne priniesť stabilný chod nášho iOS, no a samozrejme niekoľko noviniek, vylepšení atď. Medzi prvé novinky patria Emoji ikonky, o ktorých ste už asi počuli. Dostali možnosť výberu rasy a celkovo ich tu pomerne dosť pribudlo. Navyše sú rozdelené ináč ako predtým. Vylepšením si však prešla aj hlasová asistentka Siri, ktorá teraz ešte lepšie rozumie a navyše rozumie v nových jazykoch aj keď stále nie v slovenčine   ani v češtine .

Apple si veľmi dobre uvedomovalo, že jeho iOS 8 potrebuje silnú aktualizáciu, ktorá dokáže napraviť to, čo bolo predtým pokazené. Práve preto prichádza 8.3 s asi tonou rôznych úprav, vďaka ktorým je systém podstatne stabilnejší, rýchlejší a vyskytuje sa v ňom omnoho menej chýb, ako tomu bolo kedykoľvek predtým. Čo však budeme rozpisovať, pozrite si následujúce video, kde uvidíte prakticky všetko, čo iOS 8.3 prinieslo!

Zdroj: macrumors.com

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk