iOS 8 Beta 4!

0

Apple vydal ďalšiu v poradí už štvrtú beta verziu svojho mobilného operačného systému iOS 8! Tá finálna vyjde už v septembri tohto roka.

iOS 8 Beta 4

Jablková spoločnosť nám predstavila túto aktualizáciu presne po tri týždne po predstavení tretej verzie. Zatiaľ je však dostupná len pre vývojárov, nie ako OS X Yosemite, ktorý si po novom budú môcť vyskúšať aj obyčajný používatelia. Celkovo má update okolo 250 mb, no presnejšie číslo záleží od konkrétneho zariadenia. V novej bete nájdeme opäť niekoľko dizajnových zmien a samozrejme nové funkcie, ktoré boli do systému pridané. Rozsiahlejšie informácie vám poskytneme už v zajtrajšom článku!

iOS 8 na iPhone 5S - Svetapple.sk

iOS 8 na iPhone 5S – Svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk