iOS 9 v 4K!

0
iOS 9 - svetapple.sk

Aj keď nám od predstavenia iOS 9 ubehol už presne týždeň, niektorí používatelia stále nevideli všetky novinky pokope na poriadnom a kvalitnom videu. Práve také video prichádza dnes, ktoré ti zhrnie všetky hlavné funkcie tohto nového mobilného operačného systému na displej tvojho (najlepšie) 4K monitora. Práve v takomto rozlíšení je totiž možné video sledovať!

iOS 9 v 4K

Ak si chceš pozrieť ako asi vyzerá iOS 9 a ešte ktomu na videu s rozlíšením 4K tak určite neváhaj v čítaní tohto článku. Práve tu ti totiž ukážeme naozaj vynikajúce video, ktoré ti všetky novinky zhrnie na jedno miesto a tak uvidíš všetko to, čo iOS 9 ponúka počas niekoľkých minút. Video sa teda určite oplatí zhliadnuť a tak neváhaj!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk