iOS ničí Android!

0

iOS je v súčasnosti najlepší operačný systém sveta, no predsa má svojho veľkého rivala Android, ktorý sa nevzdáva a objavuje sa v takmer každom inom zariadení ako je iPhone. Každopádne, aj keď je iPhone najdrahší smartfón na trhu, je vidno, že si jeho majitelia potrpia na kvalitu, keďže Apple zaznamenal obrovský posun v iOS a postupne predbieha Android!

Dvaja rivali

Určite budete súhlasiť pokiaľ napíšeme, že Android je v súčasnosti najväčším konkurentom pre iOS. Apple však našlo cestu, ako predať viacej iPhonov a vďaka väčším displejom a samozrejme vstupom na čínsky trh, zaznamenalo minulý rok takmer neuveriteľné predajné rekordy. Tak či onak, Apple ide stále dopredu a iOS postupne vytláča Android. Veľmi pekne to vidno aj na následujúcej interaktívnej mape. Apple sa na troch významných trhoch podarilo poraziť v roku 2014 Android a tými trhmi sú USA, Japonsko a Austrália, čo je určite obrovský úspech. Aj keď v Európe stále vládne „zelený panáčik“ na mape je vidno, že Apple so svojim iOS za minulý rok neuveriteľne posilnilo a jeho podieľ na trhu má tendenciu neustále rásť!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk