iPod zmizol z hlavných stránok Apple!

0
Apple Web bez iPodu - svetapple.sk

Spoločnosť Apple sa rozhodla, že definitívne ukončí slávnu éru iPodov, ktorá sa na stránkach spoločnosti držala neuveriteľných 13 rokov. Predaje hudobných prehrávačov totiž pomaly ale isto klesajú ku dnu a je dosť pravdepodobné, že Apple už na vývoji ich nástupcov prestalo pracovať. Sekciu iPod v hlavnom menu na stránkach Apple nahradila sekcia „Music“.

Skončil sa jeden príbeh, no inde začal druhý!

Aj takto by sa možno dal nazvať odchod iPodov zo scény. Ich popularita bola najvyššia predovšetkým v prvom desaťročí tohto storočia. Dnes, tu už máme ich nástupcov, ktorými sú napríklad iPhony či iPady. Apple jednoducho iPody vyradilo z centra svojho záujmu a naplno sa sústreďuje na novú stremovaciu službu Apple Music, ktorá ich kolónku na hlavnej strane naplno nahradí.

Apple však nevymazalo zmienky o iPodoch zo svojej stránky úplne. Stále sa tu nachádzajú, no až na samom spodku stránky, poprípade sa na ne môžte preklikať cez Apple Music. Apple však určite vie, čo robí. iPody sa ešte stále predávajú, avšak už v tak malom množstve, že nemá zmysel vyvíjať ich nástupcov!

ipod-touch-Svetapple.sk

ipod-touch-Svetapple.sk

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk