iPady budú možno predstavené už 16. októbra

0

Celý svet sa ani len nestihol spamätať z poslednej konferencie, na ktorej  boli predstavené okrem nových iPhonov aj hodinky Apple Watch a už sa musíme pripraviť na úplne novú konferenciu, na ktorej by mala Jablková spoločnosť predstaviť nové iPady, či možno iMac s retina displejom. Všetko je stále len bojiskom úvah, no je veľmi pravdepodobné, že už 16. októbra sa dočkáme nových produktov!

Omnoho menej ľudí

Aj napriek tomu, že stále nevieme aké produkty bude Apple na danej keynote prezentovať, už dnes môžme s vysokou pravdepodobnosťou predpokladať, že na nej neuvidíme také množstvo ľudí, ako na poslednej akcii, na ktorej boli predstavované iPhony 6 či hodinky Apple Watch. Nová konferencia by sa mala konať priamo v Apple Campuss Town Hall.

iPad-Air-in-Gold

iPad mini bude možno predstavený už 16. októbra – svetapple.sk

Produkty

Samozrejme, že keď sa povie keynote, určite vám všetkým v hlave prebehne otázka, aké produkty budú na danej akcii prezentované. Hovorí sa samozrejme o nových, vylepšených iPadoch, ktoré okrem iného ponúknu Touch-ID či úplne nové procesory Apple A8. Ďalším zaujímavým produktom by mohol byť aj iMac s retina displejom či updatovaný Mac mini. Čerešničkou na torte by mohol byť aj iPad Pro s 12,9″ displejom!

imac-front-angle

Apple by mohlo predstaviť aj iMac retina displejom – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk