iPod Nano 7. generácie dostal update!

0
iPod - svetapple.sk

Spoločnosť Apple predstavila 7. generáciu iPodu Nano približne mesiac dozadu a vzhľadom na to, že tu prakticky nič nové okrem zmeny farieb nepribudlo je jasné, že Apple už s iPodmi pomaly ale isto končí. Dokonca sa nezmenilo ani používateľské rozhranie, ktoré stále pripomína iOS 6. Dnes sa nový iPod Nano dočkal updatu 1.0.4. Nič zásadné sa však nezmenilo.

Update

Už už to vyzeralo, že by Apple predsalen mohol poupraviť dizajn používateľského rozhrania v iPode Nano, ktorý pripomína iOS 6 po tom, ako sa objavil nový update pre toto zariadenie. Avšak, ako sa ukázalo, ide len o opravenie niekoľkých drobných cýb, ktoré s úpravou dizajnu ani ničím podobným nesúvisia. Rovnako sme sa nedočkali ani podpory Apple Music. Táto služba na iPode kvôli absencií pripojenia na internet nefunguje a asi ani fungovať nebude. Každopádne, pokiaľ daný iPod vlastníš, určite software aktualizuj. Spravíš tak cez iTunes vo svojom počítači ale pozor. Pokiaľ používaš betu OS X El Capitan, pravdepodobne sa ti nepodari aktualizovať. Na to, aby si to mohol urobiť ti Apple odporúča OS X Yosemite. Pri bete najnovšieho El Capitana sa vraj vypne celý iTunes!

iPod - svetapple.sk

iPod – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk