iPod Touch vs. pád zo strechy

0

Pretože obyčajné drop testy sú už tak trochu mainstram a koľkokrát sa pri nich dané zariadenie ani nerozbije, treba vymyslieť niečo iné, čo spôsobí skutočné škody. Netreba na také miesto dokonca ani len chodiť ďaleko. Stačí ak máš dom so strechou a o dokonalý pád máš postarané. Rovnako to spravil aj tento Youtuber a vďaka testu, ktorý bude užitočný asi len pre stavbárov, ktorí robia strechy, môžeme vidieť, ako vyzerá nový iPod s rozbitým sklíčkom.

iPod Touch vs. strecha

Pokiaľ ťa už omrzeli klasické testy odolnosti a chceš vidieť niečo, čo chytí aspoň ako takú šťavu pri páde na zem, určite si pozri následujúce video, ktoré vyobrazuje najnovší iPod Touch 6. generácie, ktorý dostal procesor Apple A8X, 8mpx fotoaparát a tiež 1 GB RAM ako padá zo strechy rodinného domu na zem. Aj keď boli pády tri, podarilo sa zachytiť len dva. Nevadí, video určite stojí za to a oplatí sa ho neprehliadnuť!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk