iTunes festival je už ako kanál dostupný v Apple TV

0

Už len niekoľko dní nás delí od otvorenia ďalšieho iTunes festivalu, ktorý sa bude už tradične odohrávať v Londýne. Len prednedávnom bolo na zoznam účinkujúcich pridaných nových 19 umelcov. Dnes sa objavil kanál iTunes festival na Apple TV!

iTunes festival kanál

Pokiaľ ste majiteľom Apple TV, na obrazovkách vašich televízorov by sa mal objaviť nový kanál, ktorý sa nenazýva nijako ináč ako iTunes Festival. Netreba sa ničoho báť, nejde o náhodu. Apple sa totiž rozhodlo, že celý priebeh svojho festivalu bude streamovať bezplatne aj pre ľudí, ktorí sa ho nemohli zúčastniť. Aj napriek tomu, že celá akcia začína až za niekoľko dní už dnes si na kanáli môžme pozrieť napríklad zoznam umelcov, ktorí na festivale hrali, alebo kompletne celú históriu akcie, ktorá už prebieha osem rokov a spolu na nej vystúpilo okolo 430 umelcov. iTunes festival bude prebiehať počas celého septembra a bude to opäť jednou z najlepších akcií akú Apple dokáže ponúknuť!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk