iWatch prídu v troch rôznych variantoch!

0

Celosvetovo očakávané inteligentné hodinky od jablkovej spoločnosti majú prísť až v troch rôznych variantoch! Stane sa tak v treťom štvrťroku 2014!

3 verzie iWatch

Podľa posledných informácií čínskeho zdroja Economic Daily, ktorý patrí k tým dôveryhodnejším plánuje Apple až tri verzie hodiniek iWatch. Malo by ísť o jednu verziu s 1,6″ displejom a o dve verzie s 1,8″. Ta najvyššia a zároveň najdrahšia, o ktorej sa hovorí, že jej cena sa môže vyšplhať až na niekoľko tisíc dolárov má údajne ponúknuť technológiu zafírového sklíčka kvôli lepšej odolnosti pri pádoch či nárazoch. Vzhľadom na to, že jablková spoločnosť údajne pripravuje samotný iPhone 6 so sklíčkom, v ktorom pravdepodobne použije tento materiál, sa zdá málo pravdepodobné, že bude použité len v najdrahšej verzií týchto hodiniek. 

iwatchc_martinhajek_clean_7-640x480

Aj takto by mohli vyzerať hodinky iWatch – svetapple.sk

Ďalšou zaujímavou správou, o ktorej zdroj informuje je aj to, že Apple tieto hodinky pripravuje už od roku 2011, čo znamená, že sa máme naozaj na čo tešiť. Predstavené majú byť niekedy v treťom štvrť roku 2014.

zdroj:9to5mac.com

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk