Je to oficiálne, 9.9.2014 bude predstavený iPhone 6

0

Aj napriek tomu, že dátum vydania nového Jablkového smartfónu je už dlhšie známy aj spolu s jeho začiatkom predaja, doposiaľ Apple nič nepotvrdilo. Teda až na dnešný deň, kedy odoslalo pozvánky na jeho Keynote, ktorý sa bude konať 9.9.2014!

9.9.2014

To je už dlhšie známy dátum predstavenia nového iPhonu 6. Aj napriek tomu, že ho už poznáme dlhšie, oficiálne Apple nič nepotvrdilo. Teda až na dnešný deň kedy rôznym zamestnancom spoločnosti, vrátane niekoľkých novinárov, rozposlalo pozvánky, na ktorých je len jeden dátum. Ide o spomínaný deviaty september, kedy možno uvidíme aj nový ipod Touch. Vďaka tomuto sa však sčasti potvrdila aj ďalšia informácia, a to, že nový iPhone sa začne predávať 19. septembra, teda dátum, ktorý podľa špekulácií vychádzal už dlhšiu dobu!

iphonelineup1

Otázne je momentálne to, či nám Jablková spoločnosť prinesie jeden alebo dva svoje najočakávanejšie smartfóny roka – svetapple.sk

„Keby sme mohli povedať viac“

Tak sa nesie slogan, ktorý nájdeme priamo na pozvánke. Zaujímavosťou je, že Apple sa rozhodlo dosť netradične predstaviť novú generáciu Jablkového smartfónu priamo v Coupertine konkrétne vo Flint Center. Celá konferencia sa bude konať o 10:00 miestneho času, teda u nás o 19:00. O akcií vás budeme samozrejme ešte bližšie informovať.

upload

Kompletný plagát – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk