Kedy prídu Apple Watch do SR, ČR?

0
Apple Watch - svetapple.sk

Spoločnosť Apple síce predstavila nové inteligentné hodinky, ale ako sme si už mohli zvyknúť pri nových produktoch tejto spoločnosti, ani tieto hodinky k nám nedorazia v rovnakom čase, ako do iných končín sveta. Naskytá sa tu teda otázka, kedy prídu tieto hodinky aj k nám poprípade do susedných Čiech.

Ešte si počkáme

Odpoveď na predošlú otázku samozrejme nemusíme komplikovať. Je jasné, že Apple Watch zamieria do našich končín o čosi neskôr. Apple síce nikde neuvádza presnejší dátum, no my sa domnievame, že to bude druhá či možno tretia vlna predaja rovnako ako pri iPhone. Práve vtedy sa do obchodov Apple Retial Store dostane niekoľko kusov, ktoré okamžite zmiznú a netrpezlivý zákazníci budú musieť ešte chvíľu počkať. Je to typická taktika spoločnosti Apple.

Každopádne, kedy by sme asi mali očakávať ďalšiu vlnu predaja? Vzhľadom na údajné výrobné problémy to určite skôr ako za mesiac nebude a pokiaľ by šlo o tretiu vlnu, tak si na Apple Watch môžeme počkať pokojne aj dva mesiace. Každopádne sa minimálne eliminujú správy o tom, že k nám dorazia až koncom roka. Myslím si, že Apple problém s dodávkami vyrieši čo najskôr a dúfam, že Apple Watch pošle aspoň v skúšobných verziách do našich obchodov čo najrýchlejšie!

Apple Watch - svetapple.sk

Apple Watch – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk