Ktorá reklama bola najlepšia? (1/3)

0
Apple - svetapple.sk

Apple vydá každoročne niekoľko reklám, v ktorých sa snaží propagovať svoje produkty čo najoriginálnejším spôsobom. Tieto reklamy bývajú fantastické a konkurencia sa často krát ani zďaleka nepribližuje. Práve preto sme sa rozhodli urobiť pre vás zoznam tohtoročných reklám, ktoré vydali v Coupertine. 

Reklamy

Tohto ročné reklamy opisovali Vianoce či dokonca rodičovstvo. Našli sme si v nich každý to svoje, k čomu prispieva aj fakt, že na niektoré z nich si budeme ešte dlho spomínať. Vzhľadom na to, že sa pomaly ale isto blíži koniec roka sme sa rozhodli, že vám ukážeme všetky tohtoročné reklamy, ktoré vydala Jablková spoločnosť. Preto sa pohodlne usadte a vychutnajte si niekoľko krátkych reklamných spotov, na ktoré si možno spomeniete aj takto za rok!

Ešte pred tým než začneme si prosím vyberte jednu reklamu, ktorá na vás zanechala najväčší dojem a jej číslo zapíšte dole do komentárov. My následne jednotlivé čísla spočítame a vytvoríme anketu, ktorá vyberie najlepšiu Jablkovú reklamu roku 2014! 🙂

Reklamy tu budú v troch článkoch vzhľadom na ich počet. Víťazná reklama z každého článku postúpi do finále! 🙂

1. „Misunderstood“

Tato reklama sa síce objavila ešte minulí rok, no čiastočne zasahuje aj do tohto roka a práve preto sme sa s ňou rozhodli začať.

2. „Your Verse“

3. „Light Verse“

4. „Sound Verse“

5. „Thirty Years of Inovation“

6. „1.24.14“

7. „On the Runway with iPhone 5S“

8. „Better“

9. „Esa-Pekka’s Verse“

10. „Chérie’s Verse“


 

 

 

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk