Kukni si až 50 trikov k hodinkám Apple Watch

0
apple_watch - Svetapple.sk

Dám ruku do ohňa, že aj keď si ten najväčší odporca hodiniek Apple Watch, určite si sa niekedy zaujímal aj o to, čo v skutočnosti dokážu. A oni toho dokážu naozaj veľa a dokonca ponúkajú aj niekoľko skrytých funkcií, po ktorých ani ich súčasní používatelia stále nevedia. Práve preto, pokiaľ si jeden z nich alebo si plánuješ hodinky zakúpiť, určite si pozri toto video, ktoré ti objasní všetky podrobnosti týkajúce sa ich ovládania! 

50 trikov

Aj keď je ovládanie Apple Watch naozaj intuitívne, je nadmieru jasné, že všetky funkcie nebudú používatelia hneď poznať. Na hodinky si treba zvyknúť a naučiť sa ich ovládať naplno aby, nám spríjemňovali každý jeden deň. Práve preto vznikajú také videá, ako je napríklad aj toto, ktoré nám ukazujú, aké triky môžeš v ovládaní na hodinkách spraviť. Na tomto dlhšom, 12 minútovom videu teda uvidíš úplne všetko, čo potrebuješ vedieť a dokonca aj niekoľko skrytých funkcií, o ktorých si zrejme nevedel ani keď už si majiteľom tohto zariadenia!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk