Laurene Powell Jobs bojuje proti filmu s Jobsom!

0

Steve Jobs bol osoba, ktorá keď potrebovala niečo zmeniť, tak to jednoducho bez debaty spravila. Bolo mu jedno, do čoho ide, aké to má riziko či prekážky. Keď to jednodcuho chcel, dokázal to, a aj vďaka tomu tu máme dnes najhodnotnejšiu spoločnosť na svete menom Apple. Manželka Steva Jobsa, Laurene Powell Jobs sa však nepáči nový film. Doslova bojuje proti tomu, aby ho Universal zverejnilo.

Nechce aby mal film premiéru

Laurene Powell Jobs je bývalá manželka Steva Jobsa, ktorá ho pravdepodobne poznala najlepšie. Až do jeho smrti stála po jeho boku a jednoducho vedela, aký je. Práve preto sa jej vôbec nepáčila oficiálna biografia od Waltera Isaacsona, ktorá vraj nevykreslila Jobsa takého, aký bol. Niečo na tom možno bude, keďže aj dizajnér Jony Ive sa vyjadril, že knihu ani nedočítal, pretože v nej boli nezrovnalosti a veci, ktoré s Jobsom nesúviseli. To je aj hlavný dôvod, prečo Laurene nechce aby sa film odvysielal v kinách.

S tým zase nesúhlasí predsedkyňa Universal Pictures, ktorá tvrdí, že film je natočený s maximálnou integritou a na film sú všetci hrdí. Steve Wozniak, spoluzakladateľ Apple a zároveň Jobsov celoživotný kamarát už film videl a tvrdí, že Jobs je vo filme vyobrazený presne tak, ako by ho videl naživo. Uvidíme, čo na film povie Laurene po tom ako ho uvidí. Dostala síce možnosť s tým, že o ňom nebude rozprávať, no doteraz túto možnosť nevyužila.

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk