Ludacris ukázal svoje vychytané diamantové Apple Watch!

0

Hodinky spoločnosti Apple už od počiatku nosili slávne osobnosti, aby ich istým spôsobom spropagovali. Dokonca ich koľkokrát nosili ešte pred tým, ako sa vôbec dostali na predajné pulty. Medzi takéto osobnosti patrí napríklad spevák Pharell Williams či americký rapper Drake. Takisto má svoje Apple Watch aj Ludacris. Ten však na ich prednú časť pridal aj množstvo diamantov!

Ludacris a Apple Watch

Známeho Rappera môžeš poznať okrem jeho úspešnej hudobnej kariéry aj napríklad zo série filomov Rýchlo a Zbesilo (Fast and Furious), kde hrá prakticky už od druhého dielu. Práve Ludacris včera na Tenn Choice Awards ukázal svoje jedinečné diamantové hodinky Apple Watch. Dokonca ich ani neukazoval nenápadne. Pred objektívom urobil naozaj chválenkársku pózu. Neskôr sa s hodinkami pochválil aj Instagrame, kde ukázal ich detailnú fotografiu. Svoje hodinky Apple Watch má aj napríklad Pharell Williams či Beyonce .

Apple Watch diamond

Apple Watch diamond 2

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk