Márne čakáš na Apple News? Skús SmartNews!

0
Márne čakáš na Apple News Skús SmartNews

O službe Apple News počúvame už dlhšiu dobu. Počas svojej existencie prešla zmenami, ktoré prispievajú k tomu, aby ju používateľ iPhonu či iPadu používal bezvýhradne a pohodlne. Avšak, jeden z mnohých nedostatkov Applu je fakt, že nové služby, ako napríklad Apple Pay či Apple News, nie sú dostupné nielen vo väčšine sveta, ale aj Európy. Našťastie, podobných aplikácií a služieb je dostatok a je si z čoho vyberať. My sme si najnovšie vybrali SmartNews.

Márne čakáš na Apple News? Skús SmartNews!

Apple News na Slovensku síce nie je dostupná, no s americkým účtom Apple ID ju môžeš používať koľko len chceš. Nebudeš si však meniť krajinu a platobné údaje len kvôli jednej aplikácii že? SmartNews ti ponúknu presne to, čo aj Apple News. Sú to správy.

Flipboard, Quartz či SmartNews fungujú na princípe rozdeľovania správ do kategórii, selektovania obsahu, ktorý ťa bude skutočne zaujímať a nič ti neunikne. Má to však jeden háčik v podobe anglického obsahu. Funkcia, ktorá stojí za zmienku je obsah zo známych a populárnych webov a Amerike, ktoré číta aj mnoho Slovákov. Aplikácia sľubuje ultrarýchle načítanie článkov spolu s klasickým webovým zobrazením alebo úspornejším „smart“ zobrazením – čítačka.

[appbox 579581125 appstore ]

About The Author

Michal je autorom článkov nášho magazínu a taktiež ti pomáha riešiť tvoje problémy v správach na FB. Venuje sa nielen magazínu SvetApple, ale aj fotografovaniu s iPhonom či tvorbe pozadí a článkov o fotení.