Muž ohrozoval ľudí v Apple Store samurajským mečom!

0

Na svete sú naozaj rôzne indivíduá a muž, ktorý v piatok zamieril do ikonického Apple Store na 5th Avenue v New Yorku pravdepodobne patril medzi ne. Zo sebou si totiž nezobral nijaký Apple produkt ale samurajský meč, ktorý vytiahol priamo na schodisku, ktoré smeruje dole do predajne a začal s ním mávať, čím vytvoril obrovský strach v očiach zákazníkov. Čo sa stalo potom? 

Zakročili zamestnanci

Iste, vysnívaná práca, každý by predsa chcel niekedy vyskúšať pracovať pre spoločnosť Apple a špeciálne tak v obchode Apple Store, kde môže naplno využiť svoje znalosti v oblasti tejto spoločnosti a rovnako tak aj predajné schopnosti. Predstav si ale, že popri tom, ako práve niekomu ponúkaš nový iPhone vojde do obchodu muž so samurajským mečom a začne sa s ním oháňať po okolí, to už taká vysnívaná práca zrazu nie je a od teba sa očakáva, že ako zamestnanec obchodu zakročíš.

Ako sa očakávalo tak sa aj stalo a boli to práve zamestnanci Apple Store, ktorí muža s nebezpečnou hračkou z obchodu vyhnali von na ulicu. Následne bola zavolaná polícia, ktorá voči mužovi okamžite urobila zákrok a zatkla ho. Jeho meno či motív zatiaľ nie je známy a je dosť možné, že sa tieto informácie ani nikdy nedozvieme. Každopádne sa zamestnanci zachovali ako praví hrdinovia, keď nasadili vlastné životy, aby ochránili zákazníkov v obchode!

zdroj: 9to5mac.com

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk