Na Apple Watch sa predsa len stáli fronty!

0
Apple Watch - svetapple.sk

Spoločnosť Apple včera oficiálne spustila predpredaj svojich nových inteligentných hodiniek Apple Watch, ktoré sú jednoducho najlepšie v danom segmente. Tieto hodinky sa zatiaľ len začali objednávať a prvým záujemcom prídu 24. apríla, no včera sa ocitli v Apple Storoch po celom svete, aby si ich daný záujemcovia mohli vyskúšať na vlastnej koži. Verte či nie, aj keď sa nový produkt ešte oficiálne nepredáva, aj tak naň stáli pomerne dlhé fronty!

Zvedavosť

Vzhľadom na to, že Apple Watch sú prakticky prvým produktom v danom segmente od jablkovej spoločnosti, je pomerne logické, že záujem a predovšetkým zvedavosť množstva ľudí, novinárov či iných médií je naozaj enormný. Dokonca bol až taký enormný, že pred obchodmi spoločnosti Apple sa začali vytvárať pomerne dlhé fronty prvých zvedavcov, ktorí sa na dané zariadenia prišli pozrieť na vlastné oči.

Okrem toho, koľko ľudí čakalo na hodinky Apple Watch, môžte vidieť na fotkách aj napríklad špeciálne stoly, v ktorých sú zabudované špeciálne zásuvky s hodinkami. Práve z týchto zásuvok ich vyberajú zamestnanci spoločnosti Apple, aby si ich potencionálny zákazníci mohli vyskúšať. Veď pri produkte, ktorý začína na cenovke 359$ a končí niekde pri 17 000$ je to nutnosť!

Apple Watch - svetapple.sk

Apple Watch – svetapple.sk

Apple Watch - svetapple.sk

Apple Watch – svetapple.sk

Apple Watch - svetapple.sk

Apple Watch – svetapple.sk

Apple Watch - svetapple.sk

Apple Watch – svetapple.sk

 

 

 

Zdroj: 9to5mac.com

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk