Na budúci týždeň uvidíme nové remienky pre Apple Watch!

0

Spoločnosť Apple predstavila svoje inteligentné hodinky Apple Watch ako módny doplnok a praktickú elektroniku zároveň. Práve preto sa asi nikto nebude čudovať, že ponuka súčasných remienkov, ktorých je len tak mimochodom pomerne dosť sa rozšíri o ďalšie kusy v úplne nových farbách už 9. septembra po boku nových iPhonov 6S a 6S Plus či Apple TV!

Nové remienky

Nové remienky Apple Watch, ktoré sme už raz mali možnosť vidieť na istej dizajnérskej akcií prídu už 9. septembra. Pôjde konkrétne o gumené remienky určené predovšetkým pre základnú edíciu. Zle však určite nebudú vyzerať ani na drahších Apple Watch s oceľovou konštrukciou. Remienky prídu v úplne nových farebných variantoch, čím si každý nájde tú svoju. Cena za každý jeden z nich bude 49$ tak ako pri tých súčasných. Na Slovensku môžme v budúcnosti očakávať rovnakú cenu iba v eurách. Stačí už len, aby sa k nám po 5 mesiacoch od predstavenia hodinky vôbec dostali!

Milan Design Week Apple Watch

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk