Na Slovensku je možné si predobjednať iPhone SE a 9,7″ iPad Pro !

0
iphoneSE-Slovensko-ipad-pro--titulná-fotografia---SvetApple

A je to tu! To, na čo sme sa všetci tešili a písali ste nám do správ na facebooku! Počnúc dnešným dňom odštartovali na Slovensku predobjednávky iPhonu SE a 9,7″ iPadu Pro! Ak máš o niektoré z týchto zariadení záujem, tak neváhaj a objednávaj hneď teraz!

Predobjednávky

Zatiaľ čo u našich západných bratov z Českej republiky je možné iPhone objednať (vďaka tomu, že majú online Apple Store), u nás je možné iPhone SE zatiaľ predobjednať. Informovali o tom pred krátkou chvíľkou reseller m:zone, ale aj iné obchody ako napríklad Alza.sk. Preto, ak iPhone naozaj chceš, neváhaj a predobjednávaj!

iPhone SE predobjednávka svetapple

Ceny iPhone SE

Ako sme už spomínali, od 477€ dostaneš 16GB verziu, ktorú ti ale naša redakcia rozhodne neodporúča. Prečo sa dozvieš v našom článku: Apple sa ženie za ziskom, môže na to ale veľmi doplatiť! Časť 1.  Ďalej si za 64GB verziu zaplatíš od 589€. Čo sú v celku prijateľné ceny, vzhľadom na to, aký “nadupaný” iPhone SE naozaj je.

iPhone SE m zone svetapple

Ceny 9,7″ iPad Pro

Ceny iPadu Pro sa pohybujú od 679€ za základnú 32GB Wi-Fi verziu a končia na 1189€ za 256GB verziu s Wi-Fi + Cellular. Tieto ceny sú približne rovnaké (10€ hore dole) ako v Českej republike.

iPad Pro m zone SvetApple.sk

Dostupnosť zariadení

Pokiaľ si iPhone SE alebo iPad Pro predobjednáš už teraz, budeš vybavený prednostne. Bohužiaľ ani v Alza.sk ani m:zone nás nevedeli informovať o konkrétnom dátume doručenia.

Jediné čo potvrdili je, že budú pracovať na tom, aby to bolo čo najrýchlejšie a budú informovať priamo zákazníkov, ktorí si iPhone SE predobjednali. Určite ťa o všetkých novinkách doručenia týchto nových zariadení budeme informovať!

About The Author

Momentálne mám na starosti kompletnú grafiku nášho webu. Taktiež tému jailbreak a víkendové seriály, jablkovú bublaninu a pozadia od SvetApple. Zodpovedám aj za odpovedanie na facebookové správy na našej oficiálnej FB stránke. Takže ak máš hocijaké otázky, alebo nám chceš poslať pozadie, neváhaj a pokojne ma kontaktuj na mail dominik.bullo@svetapple.sk