Nakupujte v AppStore kým sa dá! Aplikácie budú drahšie!

0
Apps- svetapple.sk

Apple je spoločnosť, ktorá sa snaží ceny vo svojom internetovom obchode regulovať čo najmenej a zmeny nastávajú len vo veľmi výnimočných prípadoch a práve preto nie sú tak časté. Niekedy to však musí prísť a najmä v situáciách ako je táto, kedy sa hodnota eura voči doláru rapídne zmenila.

Nové ceny

Celosvetové weby hlásia pre Európanov zlú správu! Nakupujte kým sa dá, Jablková spoločnosť počas noci rozoslala vývojárom, ktorí používajú službu iTunes Connet e-maily, v ktorých oznámial, že k navýšeniu cien dôjde postupne počas 36 hodín. Ceny by tak mali reagovať ma nový kurz doláru a eura a ich cieľom je tento kurz len dorovnať. Podľa všetkého sa nemusíme obávať nijakého zásadného zdraženia, ktoré by sa ukázalo aj v našich peňaženkách. Malo by ísť o ceny, posunuté o pár centov vyššie ako tie, ktoré sú nastavené teraz. Zdraženie sa bude týkať všetkých EU zemí ale aj Nórska či Kanady. Pokiaľ žijete na Islande, tak pre vás mame dobrú správu, kedže ceny budú nižšie. Apple udáva, že v Rusku dôjde k doslovnej zmene cien!
Samozrejme, že akonáhle sa objavia nové ceny, budeme vás  informovať  o tom, čo a ako zdraželo, zatiaľ presne nevieme, o koľko budú aplikácie drahšie.

Apple iPhone 5 - svetapple.sk

Apple iPhone 5 – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk