Návod: Ako zapnúť upozorňovanie bleskom na iPhone

4
navod-iphone-upozornovanie-bleskom-svetapple

Rozhodli sme sa pre teba podrobne spracovať návody, v ktorých nájdeš všetko, čo potrebuješ pri iPhone vedieť. Prinesieme tu návody, ktoré riešia jednoduchšie a tiež také, ktoré riešia náročnejšie problémy. Dnes sa pozrieme na jeden jednoduchší návod, no napriek tomu táto funkcia je pre mňa osobne veľmi nápomocná – upozorňovanie bleskom na iPhone.

Upozorňovanie bleskom na iPhone. Načo?

Ak si vravíš, prečo by si takúto funkciu chcel mať, hneď tu máme pre teba aj odpoveď. Pre mňa osobne je to veľmi nápomocné, napríklad keď mám mobil položený niekde na stole dole obrazovkou. V takomto prípade vidím každé jedno upozornenie pomocou blesku. Samozrejme, sú aj iné situácie, kde je táto služba nápomocná. Napríklad pre mňa, kedže pomerne dosť často strácam mobil, je oveľa jednoduchšie ho nájsť, napríklad v aute či dome a to aj napriek tomu, že mám tichý režim.

To považujem, za obrovskú výhodu. Zároveň si ale treba dať pozor na to, že táto funkcia sa, ako som už spomínal, nevypne počas tichého režimu, čo je v celku nepríjemné napríklad v škole, kine, divadle či na nejakom dôležitom stretnutí. Toľko asi k tomu, prečo áno a prečo nie zapnúť túto funkciu, teraz sa už ale poďme na to spoločne pozrieť.

Návod

  1. Prejdi do Nastavenia→Všeobecné→Prístupnosť
  2. Následne skrolluj dole, až do časti „Sluch“
  3. Následne zvoľ Upozorňovanie bleskom
  4. Hotovo 🙂

Videonávod

V prípade, že by ti bolo niečo nejasné, prinášame ti aj jednoduchý videonávod nižšie. Ak by si mal problém, alebo nejaký tip na návod, stačí nám len napísať. Môžeš tak urobiť na našej facebookovej stránke, alebo pomocou emailu → redakcia@svetapple.sk 🙂

About The Author

Momentálne mám na starosti kompletnú grafiku nášho webu. Taktiež tému jailbreak,aplikácie či pozadia od SvetApple. Zodpovedám aj za odpovedanie na facebookové správy na našej oficiálnej FB stránke. Takže ak máš hocijaké otázky, alebo ma chceš kontaktovať, neváhaj a pokojne minapíš na mail dominik.bullo@svetapple.sk