Nemáš problémy s GPS v iOS 8.4?

0
Apple Mapy - svetapple.sk

Spoločnosť Apple vydala počas tohto týždňa aktualizáciu iOS 8.4, ktorá okrem opravy množstva bugov, pridala aj novú hudobnú službu Apple Music. Zdá sa však, že tak ako chyby odstránila, tak do systému aj nejaké pridala, keďže množstvo používateľov má problém s GPS práve po aktualizácii systému. iPhone vraj nedokáže vyhľadať ich polohu a častokrát ukazuje inú.

iOS 8.4 a chyba GPS

Pokiaľ si si nainštaloval nový iOS 8.4 a potrebuješ vyraziť na dlhé cesty s tým, že sa budeš spoliehať na navigáciu v tvojom iPhone, určite si dopredu skontroluj, či ti funguje GPS v tvojom zariadení. Používatelia z celého sveta totiž hlásia problémy práve so spomínanou GPS, ktorá nefunguje nielen v aplikácii mapy, ale ani v iných aplikáciach ako napríklad Sygic, Waze a podobne. Poblém majú ako nové iPhony 6 a iPhony 6 Plus, tak aj staršie zariadenia ako iPhone 5S či iPhone 5.

Samozrejme problémom netrpí každý používateľ, avšak pokiaľ máš problémy s GPS, poprípade ti ukazuje tvoje zariadenie úplne inú polohu, než na akej sa práve nachádzaš, určite ti odporúčame v nastaveniach vypnúť a následne zapnúť lokalizačné služby.

Apple Mapy - svetapple.sk

Apple Mapy – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk